Michelin

PRAVIDLÁ PROGRAMU

PRAVIDLÁ PROGRAMU

NÁKUP

Kúpte si v období od 1. 5. do 31. 7. 2021 na ktoromkoľvek zúčastnenom predajnom mieste na Slovensku nové poľnohospodárske pneumatiky značky Michelin.*

REGISTRÁCIA

Do 15. 8. 2021 zaregistrujte nákupnú faktúru alebo iný dokument potvrdzujúci nákup poľnohospodárskych pneumatík Michelin*.

Keď bude vaša registrácia schválená, vyberte si jednu z nasledujúcich cien:
— prevod finančnej sumy na váš bankový účet alebo
— predplatenú kartu MasterCard.

OVERENIE REGISTRÁCIE A DORUČENIE CIEN

Výška bonusu za pneumatiky MICHELIN*
— Za nákup pneumatíky Michelin, ktorej cena je od 1 500 € bez DPH do 2 000 € bez DPH – 50 € za každú pneumatiku Michelin, pričom minimálne je potrebné zakúpiť dve pneumatiky Michelin.
— Za nákup pneumatíky Michelin, ktorej cena je od 2 001 € bez DPH do 3 000 € bez DPH – 75 € za každú pneumatiku Michelin, pričom minimálne je potrebné zakúpiť dve pneumatiky Michelin.
— Za nákup pneumatíky Michelin, ktorej cena je vyššia než 3 001 € bez DPH – 100 € za každú pneumatiku Michelin, pričom minimálne je potrebné zakúpiť dve pneumatiky Michelin.

Ceny budú doručené do 15. 10. 2021.**

* Kompletný zoznam pneumatík, na ktoré sa vzťahuje program „MICHELIN – POĽNOHOSPODÁRSKE PNEUMATIKY, NA KTORÉ SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ“, a podmienky programu vrátane výšky bonusov sa nachádzajú na stránkach www.program.agro.michelin.sk.
** Pravidlá týkajúce sa poskytovania cien sa nachádzajú na internetových stránkach programu „MICHELIN – POĽNOHOSPODÁRSKE PNEUMATIKY, NA KTORÉ SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ“. Hodnota ceny sa odvíja od typu zakúpených pneumatík. Usporiadateľom programu je Michelin Hungaria Ltd. so sídlom v v Nyíregyháza, Maďarsko, 4401 Nyíregyháza Bottyán J. u. 15.